Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakiej muzy forumowicze słuchają?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakiej muzy forumowicze słuchają?

    chester121> ja mam michelinki w clio. dobrze chodza na sniegu ale sa do niczego gdy dochodzi oblodzenie lub sa warunki przejsciowe pomiedzy jesien-zima-wiosna. sa za miekkie. zapomnialem dodac ze mam pilot alpin. oceniam je na 4 z minusem. co do lata, mam rowniez michelinki i sa ok. do skody o2 kupilem ug7
    pozdro

  • #2
    Jakiej muzy forumowicze słuchają?

    W związku że jestem miłośnikiem muzyki, chciałbym się zapytać jakiej muzyki słuchacie?
    Ja na samym początku słuchałem listy pr3 ( więcej nic nie było :diabelski_usmiech ) muzyki z lat 80 -tych w większosci pop,rock.Potem nastał czas deth metel , black, trash i inne .Potem wróciły czasy lat 80 - tych polski rock( dzem,tsa,turbo,bank,kobranocka i mnóstwo,mnóstwo innych starannie przechowuję kasety i płyty na strychu).Zaczeło się chcieć trochę tańczyć to i disco i dance się potańczyło( i disco polo :diabelski_usmiech po :hura i fajnie było).Ogólnie koledzy nie mogą pojąć że słucham i metalu i cantry ( no właśnie Cantry Mrągowo to było coś) no ale tak jest.Na dzień dzisiejszy słucham bardziej radia z braku czasu ,ale i polskiego rocka starego lubię posłuchać :wink:

    Komentarz


    • #3
      henio, ale był taki topic a z reszta to by było mocne ogrzewanie
      ja słucham wszystkiego ostatnio głównie felietonów Tomasza Olbratowskiego to jest dla mnie cos co mnie rozluźnia

      Komentarz


      • #4
        disco polo i biesiadne :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

        Komentarz


        • #5
          w warszwie i okolicach to tylko ANTYRADIO 94 FM
          ZAJEBICHA MUZA a rano Figurski z Wojewódzkim odwalają takie jaja że jak akurat wracam z warszawki to czasami płacze ze śmiechu
          Najlepsza muzyka rockowa, newsy, koncerty, recenzje - Antyradio
          KOLEJNY ZADOWOLONY Z SERWISU DOBRYGRZESWAWA

          Komentarz


          • #6
            ja wszystkiego co w radio dadzą :P w RMF FM jakos tak sie składa,że przewaznie tego slucham

            Komentarz


            • #7
              jesli radio to tylko eska :szeroki_usmiech
              a ztym dico polo zartowałem bo jeszcze ktos to łyknie,słucham czarnej muzi i hausik :diabelski_usmiech
              -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

              Komentarz


              • #8
                Arek, tak tak teraz tłumacz sie :szeroki_usmiech

                Komentarz


                • #9
                  a ztym dico polo zartowałem bo jeszcze ktos to łyknie,słucham czarnej muzi i hausik
                  pierdu pierdu hehe :P:P:P wyszło szydło z worka 8)

                  Komentarz


                  • #10
                    Arek, tak tak teraz tłumacz sie
                    wiedziałem :diabelski_usmiech
                    -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                    Komentarz


                    • #11
                      Zależy od nastroju i od pory Dnia ale zazwyczaj Trójka ale najbardziej to słucham Rocka , bo gitara to podstawa dobrego brzmienia
                      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                      Jest O1 1.6 BFQ

                      Komentarz


                      • #12
                        henio, ale był taki topic
                        Sorry nie zczaiłem, ale może nie będzie tak źle :wink: Ja też słucham ESKI :diabelski_usmiech

                        Komentarz


                        • #13
                          coś jakby o muzie Forum - Octavia Club Polska

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Arek
                            disco polo i biesiadne :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

                            :P :P teraz to nie ściemniaj co cie widze to " majteczki w kropeczki " lecą
                            a i jeszcze " miała matka syna"
                            buhahahahaaaa :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                            KOLEJNY ZADOWOLONY Z SERWISU DOBRYGRZESWAWA

                            Komentarz


                            • #15
                              [quote] teraz to nie ściemniaj co cie widze to " majteczki w kropeczki " lecą
                              a i jeszcze " miała matka syna"
                              buhahahahaaaa [/quote

                              :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

                              [ Dodano: Wto 23 Sie, 05 22:11 ]
                              Boobs Hang Low - Debs fun pages
                              -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                              Komentarz


                              • #16
                                my z Piotrem tez najczesciej sluchamy Radia 94, czasem przelaczamy na RMF FM
                                God's Wife.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Tak sobie słucham GARY MOORE - a THE LONER- i powracają czasy z przed 15 lat jak się słuchało, to było coś.Gość potrafi samą muzyką wyrazić uczucie samotności, cudowne.Szkoda że tylko lata inne się ma niż Linkż wtedy było wszystko bardziej szczere niż teraz , teraz jest zajebisty bieg za kasą , sam pisze ale i sam też tak biegnę takie życie.Chciałoby się nieraz powrócić do lat młodzieńczych , nieraz taki zajebisty jest żal..... :cry: .Ide otwierać zakład bo wpadnę znowu w jakiegoś doła, piwko i tak wypije za lata młodości które już nie powrócą jak spiewał Rysiek R. :wink:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Mirosław Brożyń
                                    " majteczki w kropeczki " lecą
                                    a i jeszcze " miała matka syna"
                                    o widze ze kolega obeznany z repertuarem :diabelski_usmiech
                                    nasza droga: www.wpzs.pl

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      No to jak się kotlet odgrzał to i ja coś napiszę
                                      Obecnie na absolutnym szczycie są mistrzowie z Dream Theater.
                                      Bardzo miłe mojemu uchu jest również dobre death i black metalowe granie czyli dobre czasy Satyricon, Dimmu Borgir, Cradle of Filth
                                      ale też Unleashed, Grave, Amorphis
                                      jajcarze z Impaled Nazarene
                                      wcześniej Slayer, Metallica
                                      No i niezastąpiony King Diamond!
                                      + wiele wiele wiele innych

                                      a z rzeczy normalniejszych to świetnie mi się słucha Anastacii - wspaniały głos
                                      no i kombinatorów z Black Eyed Peas

                                      fajny rozrzut co?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        No to ja sie nie przyznaje bo pojada mnie jak źli aaaaale co tam :

                                        Głownie czarna muza i hh.. jakieś r&b..poczym następuje przeskok w inny kierunek taki jak house, techno,jakas muza klubowa... nastepnie znów nastepuje zmaina kierunku i słuchamy rocka i raczej klasyki z lat 80-90 (metalica guns and roses dzem queen ona perfect budka suflera lady pank ) ... potem przeskakuje znów kolejna zmiana i lubie posłuchac tego co akurat jest na topie czyli jakieś hiciory !! (ale sensowne nie szalone zaby z fiutkami na wierzchu) Ogólnie pod względem muzycznym dziwny ze mnie człowiek bo z jednej strony HH (ktory przeważa) z drugiej muza klubowa a z trzecież świetne i nieśmiertelna klasyka !! pozatym wiadomo slucham wszystkeigo co mi w ucho wpadnie !! Sa dwie stacje radiowe ktorych nie słucham i słuchac nie bede : radio MamRyja i Eska .. pierwsza z wiadomych względów (nie jestem fanatykiem) a druga z tego względu ze puszcza pasztet i kupe ktora jest popularna (crazy frog !!!! i tego typu przypadki) a to juz lekka żenada !! Taie moje zdanie i taki własnie jestem pod względem muzyki..
                                        BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                                        Było O1 jest O3

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez paf
                                          Obecnie na absolutnym szczycie są mistrzowie z Dream Theater
                                          fajna kapela Jeszcze dorzucę coś od siebie : Myslovitz, T.love , Dżem , Tori Amos , AMJ , Bic Runga itpp
                                          Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                          Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                          Jest O1 1.6 BFQ

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            boys, skaner, top one, bayer full, dystans, toples, mega dance i wszystko inne co fajno w ucho wpada...
                                            saport techniczny baj DGW
                                            była BKD+DSG '05 120kkm
                                            była BXE '08 190kkm
                                            no i nie ma :-)

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              szkoda, a avatar mówi swoje :P hehehe :diabelski_usmiech
                                              BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                                              Było O1 jest O3

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                szkoda, a gdzie Akcent z Zenkiem :?: :P

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Powiedzmy sobie szczerze Avatar mówi co słuchamy :diabelski_usmiech była kiedyś taka fajna reklama Levis'a stąd podobny mój Avatarek ale to OT :diabelski_usmiech
                                                  Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                                                  Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                                                  Jest O1 1.6 BFQ

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X